آموزش پروموشن کردن در اینستاگرام

عکس آموزش پروموشن کردن در اینستاگرام
از یکی از صدها قابلیت اینستاگرام می توان از قابلیت بسیار خوب و پر مفید پروموشن نام برد که کاربرد بسیاری برای افرادی که در اینستاگرام تجارت میکنند یا کسب و کار بیزینس دارند دارد. اگر از دسته افرادی هستید که در اینستاگرام فعالیت میکنید و کسب و کار بیزینس دارید این مقاله برای شماست. در ادامه به بحث کامل این موضوع خواهیم پرداخت پس در ادامه با ما همراه باشید

همانطور که میدانید اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که در سرتاسر جهان طرفدار و کاربران بسیار زیادی دارد و روز به روز تعداد طرفداران و کاربران آن رو به افزایش است.

و همچنان روز به روز به قابلیت ها و امکانات آن افزوده می شود که این شبکه اجتماعی را پر استفاده تر، مفید تر و بهتر می کند به طوری که روزی می رسد که تمامی افراد جهان به آن نیاز پیدا خواهند کرد چه برای استفاده تجاری و کسب و کار و چه برای استفاده تفریحی و سرگرمی.

مالک اینستاگرام

آقای زاکربرگ به عنوان مالک فیس بوک (Facebook)،اینستاگرام (Instagram)  و واتس اپ (WhatsApp) شناخته می شود که درآخرین رتبه بندی ثروتمند ترین افراد جهان، در رده ششم قرار گرفته است.

 او یک شهروند آمریکایی است که در دانشگاه هاروارد درس خوانده و دارایی خالص او 74 میلیارد دلار است(December 2019).

پروموشن اینستاگرام

پروموشن (Promotion) قابلیتی است که به کاربران اجازه می دهد پست های خود را به صورت تبلیغ ارائه دهند و بیشتر قابل استفاده برای کاربرانی است که در اینستاگرام کسب و کار بیزینس دارند.

با این قابلیت تعداد فالوور های شما افزایش یافته  و مشتری های شما بیشتر می شود به دلیل زیبایی ارائه محصول یا خدمات در فضای مجازی.

 با این روش که بسیار ساده و راحت است شما می توانید آدرس سایت، تلفن و ... خود را به پست اینستاگرام متصل کنید که کاربر با زدن بر روی لینک به صفحه سایت شما یا اطلاعات تماس و ... هدایت شود که این کار به زیبایی و مفید بودن کار شما اضافه می کند و مشتری های بیشتری را به سمت خود جذب می کنید.

در ادامه بحث به مزایای بیشتر قابلیت پروموشن (Promotion) اینستاگرام میپردازیم.

مزایای قابلیت پروموشن (Promotion)

1.جذب مشتری های بیشتردر ارائه ای به صورت راحت، زیبا و مفید

2.تبلیغات وسیع و گسترده تر سایت، خدمات و محصولات

3.راحتی کار برای مشتریانی که قصد آگاهی از محصول، قیمت، خرید واطلاعات بیشتر را دارند.

4.ارائه ای از آمار بازدید کنندگان و ...

پیش نیاز های پروموشن (Promotion)

قبل از آنکه بتوانید پست خود را پروموشن کنید باید اکانت اینستاگرام خود را به اکانت تجاری (Business) تغییر دهید.

 اگر اطلاعاتی در رابطه با اکانت تجاری (Business) ندارید و نمی دانید چگونه اکانت خود را به اکانت تجاری یا بیزینس تغییر دهید به مقاله ( آموزش تصویری تجاری(Business) کردن صفحه اینستاگرام) در سایت ما مراجعه نمایید.

مورد بعدی داشتن یک اکانت فیس بوک است که باید متصل به اکانت اینستاگرام خود داشته باشید و حتما باید خودتان ادمین آن صفحه فیس بوک باشید.

و نکته آخر این است که برای استفاده از قابلیت پروموشن حتما باید به فیلتر شکن وصل بشید به دلیل تحریم ها.

آموزش پروموشن کردن در اینستاگرام

اگر مراحل قبل را گذرانده اید و برای پروموشن کردن پست خود مطمئن هستید مراحل زیر را انجام دهید.

1) ابتدا پست مورد نظر خود را در اینستاگرام بارگذاری کنید. حال به صفحه پست خود رفته و برروی گزینه Promote بزنید.

2) در این قسمت شما می توانید اکانت فیس بوک خود را به اکانت اینستاگرام متصل کنید در غیر اینصورت برروی گزینه cancel بزنید

3) به این مرحله از کار که رسیدید برروی گزینه مشخص شده در عکس Create Promotion بزنید تا به مرحله بعد بروید.

نکته : اگر اکانت فیس بوک داشته باشید گزینه ای مانند داخل عکس نمایان می شود (continue as) که با زدن بر روی آن اکانت فیس بوک شما به اکانت اینستاگرام متصل می شود، در غیر این صورت از شما می خواهد که برای خود یک اکانت فیس بوک بسازید و با آن به اکانت اینستاگرام خود متصل شوید.

4) در اینجا شما باید مشخص کنید که کاربران بعد از لمس کردن لینک به پروفایل شما (your profile) یا به وبسایت شما (your website) و یا به گفتگوهای شما (your direct messages) هدایت شوند. ما با فرض گزینه your website پیش می رویم.

5) در این قسمت باید آدرس سایت خود را وارد کنید و یکی از گزینه های داخل عکس را برای عنوانی که کاربران با لمس آن به سایت شما هدایت می شوند انتخاب کنید. ما با فرض گزینه Learn More یا یادگیری بیشتر به مرحله بعد می رویم.

6) حال در این قسمت دوباره از شما می پرسد که کاربران بعد از لمس لینک به کجا هدایت شوند و دوباره گزینه your website را انتخاب کنید، تنها تفاوتش این است که اطلاعاتی که در مرحله قبل وارد کردید زیر گزینه your website نشان داده می شود.

اطلاعات بیشتر: Learn More

خرید کردن : Shop Now

مشاهده بیشتر : Watch more

تماس با ما : Contact Us

رزور : Book Now

ثبت نام  : Sign Up

با انتخاب یکی از گزینه های بالا دکمه ای با نام همان گزینه در پست شما ایجاد می شود که کاربران با کلیک برروی آن به وب سایت شما هدایت می شوند.

7) در اینجا با انتخاب گزینه Automatic، اینستاگرام خودکار افرادی را که پروموشن شما برایشان جذابیت دارد را شاناسایی می کند و تبلیغ شما را به آنها نشان می دهد.پیشنهاد می کنیم حتما از این گزینه استفاده کنید.

8) و اما با انتخاب گزینه Create your own شما خودتان تعیین می کنید که تبلیغ شما به چه کسانی نشان داده شود. و این کار سختی های خودش را دارد، در این قسمت چند بخش دارد که در آخر عکس به آنها می پردازیم

9) حال باید مقدار پول و تعداد روزی که تبلیغ برای دیگران به نمایش در می آید را مشخص کنید. براساس مقدار پول و تعداد روزی که انتخاب می کنید، کاربرانی که تبلیغ شما برای آنها به نمایش در می آید را نشان میدهد. 

Name

شما در این بخش نامی را برای سرویسی که ارائه می دهید انتخاب می کنید.

Location

در این بخش شما انتخاب می کنید که کاربرانی که تبلیغ شما را می ببیند از کدام کشور یا از کدام شهر باشند.

Interest

در اینجا شما باید عبارات کلیدی را برای سرویس خود انتخاب نمایید.

Age and Gender

در این قسمت هم باید محدوده سنی کاربران را انتخاب کنید.

9) و در آخر تنها نیاز است که شما کارت حساب بانکی خود را وارد و مبلغ مورد نظر را پرداخت کنید، بعد از آن می توانید بر روی گزینه create promotion بزنید تا پروموشن شما برروی پست مورد نظر انجام شود.

امیدواریم این آموزش مورد علاقه و استفاده شما دوستان عزیز بوده باشد. درصورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با همکاران ما تماس حاصل نمایید.موفق باشید.