اینگیجمنت اینستاگرام چیست؟

عکس اینگیجمنت اینستاگرام چیست؟
شاید تابحال دیده باشید که بسیاری از پیج های اینستاگرام فالوورهای زیادی دارند اما هر پستی که میگذارند تعداد لایک و کامنت آن خیلی کم است، دلیل آن این است که آن پیج ها با فالوور های خود تعامل ندارند یا فالوورهای آنها فیک یا تقلبی می باشد. اما اگر شما می خواهید پیج شما فالوور های واقعی و فعالی داشته باشد در ادامه مطلب با ما همراه باشید

بیشتر کاربران اینستاگرام در این خیال هستند که هدف اصلی در اینستاگرام بالابردن فالوورها است و فقط به همین نکته توجه می کنند در حالی که این فرضیه کاملا اشتباه است.

محبوبیت یک پیج به مطلب های زیبا و پرمفهومی است که میگذارد حال این مطلب چه میخواهد در پست باشد چه در کپشن و یا در استوری و IGTV.

مهم اصل مطلب است که کاربر را جذب کند و درنتیجه باعث دنبال کردن شما و لایک و کامنت مطلب شما شود.

اینگیجمنت (Engagement)

اینگیجمنت به معنای نرخ تعامل کاربران با پیج شما است به این منظور که این نرخ تعامل نشان دهنده آن است که کاربران تا چه حد با پیج ها و پست ها تعامل داشته اند و ارتباط برقرار کرده اند.

تعداد لایک، کامنت، نظرات، به اشتراک گذاری مطلب و سیو کردن پست ها از تعامل کاربران با پیج شما است.

اگر به پیج برندها و شرکت هایی که در اینستاگرام به صورت بیزینس کار می کنند دقت کرده باشید، در پست و استوری خود دائم در حال تعامل با کاربر هستند و از فالوورهای خود خواهان نظردهی در استوری و لایک و کامنت در پست خود هستند.

و به همین دلیل است که وقتی برندها و شرکت های مختلف خواهان برقرای ارتباط، خرید و یا معامله با پیجی هستند اینگیجمنت پیج مورد نظر را چک می کنند تا متوجه تعامل کاربران با این پیج بشوند و اطمینان حاصل کنند که فالوور های پیج فیک یا تقلبی نباشد.

اینکار باعث جذب و فعالیت کاربر در پیج شما خواهد شد و به بهبود و محبوبیت پیج شما میفزاید.

همینطور وقتی کابران زیادی با پیج شما تعامل و یا در آن فعالیت زیادی داشته باشند پست ها و استوری های شما برای آنها به صورت خودکار در اولویت قرارگرفته و برای آنها نمایش داده می شود.

چگونه اینگیجمنت پیج خود را محاسبه کنیم؟

برای محاسبه اینگیجمنت یا نرخ تعامل پیچ خود می توانید از ربات اینستالیز ما که در تلگرام قرار دارد استفاده کنید.

در عکس های زیر محیط ربات ما رو مشاهده می کنید.

برای ورود به ربات ما و استفاده از امکانات رایگان و فوق العاده آن می توانید از طریق دکمه وارد ربات شوید.  ورود به ربات اینستالیز

امیدواریم این آموزش مورد علاقه و استفاده شما دوستان عزیز بوده باشد. درصورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با همکاران ما تماس حاصل نمایید.موفق باشید.