حل مشکل آپلود نشدن استوری اینستاگرام

عکس حل مشکل آپلود نشدن استوری اینستاگرام
در مقاله چرا استوری آپلود نمیشه به نکاتی که باعث آپلود نشدن استوری اینستاگرام می شد اشاره کردیم و توضیح دادیم که چگونه این مشکل را حل کنید، اما گر هنوز نتوانستید این مشکل را حل کنید در این مقاله به راه حل های متعدد دیگری می پردازیم پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید

مشکل آپلود نشدن استوری اینستاگرام

 

پر شدن حافظه داخلی گوشی

قبل از استوری گذاشتن حتما حافظه گوشی خود را چک کنید که پر نباشد زیرا استوری گذاشتن در اینستاگرام نیازمند فضایی آزاد در گوشی شما می باشد. اگر حافظه گوشی شما پر بود کمی از اطلاعات آن را حذف کنید تا فضای کافی برای استوری داشته باشد.

فرمت ویدیو

دقت داشته باشید که اگر قصد آپلود یک ویدیو را در استوری خود دارید فرمت آن باید MOV یا MP4 باشد زیرا اینستاگرام فقط از فرمت های MOV یا MP4 پشتیبانی می کند. اگر فرمت ویدیو شما غیر از اینهاست دلیل آپلود نشدن آن است. برای تغییر دادن فرمت ویدیو خود می توانید از سایت Convrtio استفاده کنید.

بلاک بودن از سمت اینستاگرام

اگر اینستاگرام شما را به دلایلی مانند فالو کردن زیاد، لایک کردن زیاد، کامنت گذاشتن زیاد آن هم در مدت زمان کوتاهی بلاک کرده است شما در مدتی شاید چند ساعت یا چندروزی که بلاک هستید نمی توانید کارهایی از قبیل استوری گذاشتن، پست گذاشتن، لایک کردن، فالو کردن، کامنت گذاشتن، آنفالو کردن و ... را انجام دهید. پس اگر بلاک هستید باید چندروزی صبر کنید تا از بلاک در بیایید و آن وقت می توانید دوباره استوری بذارید.

امیدواریم این آموزش مورد علاقه و استفاده شما دوستان عزیز بوده باشد. درصورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با همکاران ما تماس حاصل نمایید.موفق باشید