چرا استوری آپلود نمیشه؟

عکس چرا استوری آپلود نمیشه؟
در این مقاله به مشکل آپلود نشدن استوری در اینستاگرام می پردازیم. اگر شما هم مانند بسیاری از افراد همین مشکل را دارید نگران نباشید زیرا شما تنها فردی نیستید که این مشکل را دارید بلکه اغلب مردم هنگام استوری گذاشتن در اینستاگرام به مشکلات زیادی بر می خورند اما این مقاله به شما کمک خواهد کرد که مشکل خود را حل کنید. پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید

چرا هنگام آپلود استوری خطا رخ می دهد و آپلود نمی شود؟

آپلود نشدن استوری در اینستاگرام دلایل زیادی دارد که برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد. در اینجا ما به دلایل مختلفی که باعث رخ دادن خطا در آپلود کردن اینستاگرام می شود اشاره می کنیم و راه حل آنها را برای شما عزیزان توضیح می دهیم

راه اندازی مجدد(Restart)

شاید باورتان نشود ولی بیشتر مشکلات نرم افزاری با راه اندازی مجدد یا ریستارت حل می شوند!

ممکن است جایی در نرم افزار به مشکل برخورده باشد یا هنگ کرده باشد و نتواند به درستی کار کند برای همون راه اندازی دوباره می تواند به بهبود و دوباره کار کردن آن کمک کند و خیلی از مشکلات را به راحتی حل کند.

پس بد نیست برای شروع اول نرم افزار و سپس دستگاه خود را ریستارت کنید.

برای ریستارت کردن نرم افزار مراحل زیر را دنبال کنید :

1) به تنظیمات گوشی خود بروید و برروی گزینه Apps & Notifications یا برنامه ها و اعلان ها بزنید.

2) در اینجا دوباره با گزینه Apps یا برنامه ها روبه رو می شوید، دوباره برروی آن بزنید ا به قسمت برنامه های خود بروید.

3) در این قسمت از بین برنامه های خود برنامه اینستاگرام را پیدا کنید یا می توانید آن را سرچ کنید.

4) در این مرحله برروی گزینه Force Stop بزنید و بعد پیامی نشان داده می شود که باید برروی OK بزنید.

تنظیمات گوشی

اگر تنظیمات ساعت و تاریخ و موقعیت جغرافیایی شما در گوشی درست نباشد استوری شما در اینستاگرام آپلود نخواهد شد پس دقت داشته باشید که اگر این تنظیمات در گوشی شما درست نیست آن را درست کنید و همچنین دسترسی موقیت جغرافیایی خود را به اینستاگرام بدهید.

مشکل اینترنت

اولین و رایج ترین مشکل آپلود نشدن استوری در اینستاگرام مشکل ضعیف بودن اینترنت گوشی یا وای فای است.برای آپلود کردن استوری باید اینترنتی قوی داشته باشید و حتما قبل از آپلود استوری در اینستاگرام اینترنت یا وای فای خود را چک کنید و از پرسرعت بودن آن مطعئن شوید.

آپدیت اینستاگرام

اینستاگرام هر از گاهی آپدیتی برای نرم افزار خود ارائه می دهد و در آپدیت های جدید خیلی از مشکلات نرم افزار خود را حل می کند. برای همین هرروز باید چک کنید که آپدیتی برای اینستاگرام ارائه شده است یا نه، آپدیت نبودن اینستاگرام می تواند یکی از دلایل آپلود نشدن استوری باشد برای همین اگر اینستاگرام شما قدیمی است آن را آپدیت کنید تا مشکل آپلود استوری آن برطرف شود.

بهینه سازی باتری

توجه داشته باشید که اگر قابلیت بهنیه سازی باتری برروی دستگاه شما فعال است آن را غیرفعال کنید. زیرا در بیشتر دستگاه های هوشمند وقتی این قابلیت فعال است استوری آپلود نمی شود.

حذف Cache برنامه اینستاگرام

در بخش عنوان راه اندازی مجدد(Restart) تا مرحله 4 پیش بروید و بعد مراحل زیر را انجام دهید.

1) بعد از زدن برروی برنامه اینستاگرام وارد این قسمت می شوید. حال برروی گزینه Storage یا محل ذخیره بزنید.

2) و در مرحله آخر برروی گزینه Clear Cache یا پاک کردن که داخل عکس مشخص شده حافظه پنهان بزنید.

امیدواریم این آموزش مورد علاقه و استفاده شما دوستان عزیز بوده باشد. درصورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با همکاران ما تماس حاصل نمایید.موفق باشید.