نمونه آنالیز پیج اینستاگرام

در آنالیز پیج اینستاگرام ویژگی های مختلفی از پیج بررسی میشود. میزان تعامل کاربران با پیج، میزان تعامل پیج با کاربران، میانگین لایک، کامنت، بهترین زمان پست گذاری برای پیج، محبوبترین هشتگ ها، نرخ مشارکت کاربران، نرخ محبوبیت، بررسی عنوان و نام کامل پیج، محبوبیت عمومی زمینه فعالیت، میزان موفقیت در جذب مخاطبین، وضعیت متن بایو، وضعیت ارتباطی، قالب لی اوت پیج، کپشن پست ها، نحوه استفاده از هشتگ ها، استفاده از لوکیشن برای پست ها، استفاده از هایلایت ها و کیفیت محتوا از پارامترهایی هستند که در آنالیز پیج اینستاگرام مورد بررسی قرار میگیرند.

اینستاگرام
خدمات ما به توسعه دهندگان

ما برای استفاده توسعه‌دهندگان از امکانات اینستالیز APIهای لازم را فراهم آورده‌ایم. برای دریافت این API و مشاوره در این خصوص با ما تماس بگیرید.

تحلیل آماری دیتا و محتوای اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام با دارا بودن ده‌ها میلیارد تصویر و محتوا یک فرصت فوق العاده فراهم آورده است. فرصتی فوق العاده برای کسانی همچون صاحبان کسب و کار، پژوهشگران اجتماعی، فعالان اقتصادی و بسیاری افراد دیگر. ما با دارا بودن یک تیم متخصص از تحلیل‌گران محتوا، مشاورین رسانه، پژوهشگران شبکه‌های مجازی، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار و ایده‌پردازان خلاق و با اشتیاق بسیاری از این محتوا را جمع‌آوری و تحلیل می‌کنیم و در این راه از آخرین ابزار و تکنولوژی‌ها بهره برده‌ایم. اگر احساس می‌کنید زمان آن فرا رسیده است که از این دارایی ارزشمند در جهت اهداف کاری خود استفاده نمایید، ما به شما راه آن را نشان خواهیم داد.